Дома Видео Ван Гал пред камерите ја повика неговата сопруга на ceкc 🎥

Ван Гал пред камерите ја повика неговата сопруга на ceкc 🎥

Катар е земја со строги закони и режими кога во прашање е јавното изразување љубов и можете да завршите во затвоp.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Поради тоа привлече внимание ситуација на Ван Гал во која ја повика својата сопруга на ceкc во неговата хотелска соба.

Додека камерите беа вклучени на тренингот на репрезентацијата Ван Гал и се обрати на сопругата:

„Можеш да дојдеш во хотелот, да поминеш до мојата соба. Ајде да имаме ceкc“.

Кога сфати дека неговиот предлог е снимен од камерите Ван Гал само се насмевна.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Улична пресметка на навивачи на Англија и Велс 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Англија и Велс ќ…