Дома Видео Боатенг блесна на тренинг со спектакуларен гол (видео)

Боатенг блесна на тренинг со спектакуларен гол (видео)

0

Кевин Принц – Боатенг пристигна во Барселона во јануари и не добива голема шанса за игра, но своите квалитети ги покажува на тренинзите.

Богатенг денес блесна со спектакуларен гол на тренингот на Каталонците пред вечерашниот меч против Манчестер Јунајтед.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Роналдо се огласи на Инстаграм откако го постигна 700. погодок во кариерата

Фудбалерите на Португалија синоќа беа поразени во гости против Украина со 2:1, а натпревар…