Дома Видео Белингам го промаши автобус, се качи во украинскиот 🎥

Белингам го промаши автобус, се качи во украинскиот 🎥

По натпреварот помеѓу Украина и Англија, новата голема ѕвезда Џуд Белингам го промаши автобусот и место во англискиот се качи во украинскиот.

Веднаш откако се качи на Белингам му беше кажано дека тоа не е автобусот на неговата репрезентација, па само со насмевка се симна и се упати онаму каде што беа неговите соиграчи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Фудбалер на Гостивар удри бокс на играч на Македонија Ѓорче Петров! 🎥

Гостивар денес со 1:0 ја победи Македонија Ѓорче Петров, но во овој натпревар беа видени и…