Дома Видео БАЛОТЕЛИ ПОВТОРНО Е ХИТ: Не е така како што изгледа!

БАЛОТЕЛИ ПОВТОРНО Е ХИТ: Не е така како што изгледа!

0

Марио Балотели повторно е хит со новото видео кое го објави на социјалните мрежи!

При една масажа на физиотерапевтото во Ница, Балотели со превиткуваше од болки и стенкаше, а потоа испрати порака до фановите.

„Не е така како што изгледа, луѓе, се колнам“, напиша Марио под видеото, кое се разбира, веднаш стана вирално.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Мајстории на кои би позавиделе и мажите: ТОП 20 голови во женскиот фудбал (видео)

Мајстории на кои би можеле и мажите да позавидат. Англиската фудбалерка, Лорен Хемп неодам…