Дома Видео „Балистите“ го „запалија“ Тетово 🎥

„Балистите“ го „запалија“ Тетово 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Вчера навивачката група на Шкендија „Балисти“ прослави 30-годишен јубилеј, па така приредија голем спектакл во Тетово.

Во спектаклот беа користени огномети, бакљи…Како и други пиротехнички средства.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Девојката на Пике бегаше од новинарите, па се удри во билборд 🎥

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Во последно време Же…