Дома Видео Oва е еден од најглупавите и најсмешните автоголови кој некогаш сте го виделе (ВИДЕО)

Oва е еден од најглупавите и најсмешните автоголови кој некогаш сте го виделе (ВИДЕО)

0

Сигурни сме ова е еден од најсмешните автоголови кои сте ги виделе во фудбалот.

Играчот на Сан Хозе си постигна автогол, а за тоа воопшто не беше виновен. Тој мирно ја врати топката кон својот голман, а што голманот Даниел Вега направи не е потребно да се коментира…

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Колекцијата на Крауч: Посебно е импресиониран од дресовите на еден клуб

Питер Крауч можеби не е во групата на најдобри напаѓачи во својата генерација, но поради н…