Дома Видео Oва е еден од најглупавите и најсмешните автоголови кој некогаш сте го виделе (ВИДЕО)

Oва е еден од најглупавите и најсмешните автоголови кој некогаш сте го виделе (ВИДЕО)

Сигурни сме ова е еден од најсмешните автоголови кои сте ги виделе во фудбалот.

Играчот на Сан Хозе си постигна автогол, а за тоа воопшто не беше виновен. Тој мирно ја врати топката кон својот голман, а што голманот Даниел Вега направи не е потребно да се коментира…

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Мајк Дин заборави дека е судија, па ја запеа клупската химна

Познатиот англиски судија Мајк Дин честопати беше во центарот на вниманието во текот на св…