Дома Видео Moментот кога Меси после освојувањето на Копа Америка разговара со семејството 🎥

Moментот кога Меси после освојувањето на Копа Америка разговара со семејството 🎥

Во овој период Лионел Меси ужива во одморот со своето семејство пред предизвиците во новата сезона.

На одмор Меси замина откако со Аргентина успеа да ја освои Копа Америка, овој трофеј за Меси беше посебен затоа што го освои со репрезентацијата.

Сега на социјалните мрежи Меси објави видео од моментот кога после освојувањето на Копа Америка преку видео повик разговара со семејството.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Нов гол на Алиоски за Ал-Ахли🎥

Македонскиот репрезентативец Езѓан Алиоски продолжува со добрите партии во дресот на Ал-Ах…