Дома Видео Eжење: Цел „Пољуд“ во еден глас ја пееше „Цесарица“ (ВИДЕО)

Eжење: Цел „Пољуд“ во еден глас ја пееше „Цесарица“ (ВИДЕО)

0

Пред неколку дена Хрватска го одигра натпреварот против Унгарија во рамките од квалификациите за ЕП на домашен терен.

На овој натпревар, односно пред почетокот беше забележана една фантастична сцена која ретко кој ќе остави рамондушен.

Цел „Пољуд“ во еден глас ја пееше „Цесарица“ на Оливер Драгојвевиќ.

Фантастично!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Марез го зеде телефонот од навивач и гледаше дали има пенал за Сити

Фудбалерите на Манчестер Сити вчера беа поразени во гости против Ливерпул (3:1) во дербито…