Дома Фудбал Останато Ѕвездата на финалето од Лигата на шампионите во четврток доаѓа во Скопје!

Ѕвездата на финалето од Лигата на шампионите во четврток доаѓа во Скопје!

Девојката која за неколку минути стана планетарно позната доаѓа во Скопје!

Кингсли Волански сите ја запознаа по втрчувањето на теренот во финалето од Лигата на шампионите помеѓу Тотенхем и Ливерпул.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Преку ноќ таа стана вистинска ѕвезда.

Волански заедно со Витали Зровецки, нејзиното момче кое ја смисли целата во четврток ќе гостуваат во Скопје на луда забава!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Манчестер Јунајтед одлучи да го отпушти Тен Хаг

Манчстер Јунајтед на крајот на сезоната ќе го откупшти тренер Ерик Тен Хаг, тврдат медиуми…