Дома Останати Кошарка НБА Ѕвездата на Денвер објави снимка како девојката го задоволува (ФОТО)

Ѕвездата на Денвер објави снимка како девојката го задоволува (ФОТО)

Кошаркарот на Денвер Наџентс се најде во непријатна ситуација поради кратката приватна снимка која тој или некој друг ја објави на неговиот Инстаграм профил.

Голем број од следбениците на Мареј беа шокирани кога го погледнаа Инстаграм сторито на ѕвездата на Денвер. На споменатотот стори девојката на Мареј орално го задоволува. Тој брзо реагираше и ја избриша снимката, а потоа и го деактивираше Инстаграм профилот. Подоцна се правдаше дека му бил хакнат.

„Прво и најважно сакам да им се извинам на фановите. Мојот профил беше хакиран, во овој момент работам на решавање на проблемот. Ви благодарам“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Вакво нешто не е видено: НБА ќе се доигра на Бахамите

НБА-лигата се прекина пред неколку недели кога беше потврдено дека неколку кошаркари се за…