Дома Видео Ѓоковиќ на новинарката која го штипна во минатото коло сега и подари цвеќе 🎥

Ѓоковиќ на новинарката која го штипна во минатото коло сега и подари цвеќе 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Новак Ѓоковиќ одигра уште еден одличен натпревар на Австралија Опен откако го побеид Андреј Рубљов со 3:0 во сетови.

Интересна ситуација беше забалежана и по мечот кога новинарката Барбара Шет која по победата во минатото коло го штипна да провери дали навистина е човек, сега доби цвеќе од српскиот ас.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

„Бомба“ на Хулк од слободен удар 🎥

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Поранешниот бразилск…