Дома Видео Хит видео од тренингот на Парма: Еве како се казнуваат „губитниците“ 🎥

Хит видео од тренингот на Парма: Еве како се казнуваат „губитниците“ 🎥

Парма наредната сезона ќе се натпреварува ВО Серија Б и нема сомневање дека „млекарите“ сакаат експресно враќање во најсилната конкуренција во Италија.

Сега во Италија топ тема е последниот тренинг на Парма. Клубот со видео на социјалните мрежи покажа како се казнуваат „губитниците“ на тренинзите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Официјално: Покетино го продолжи договорот со ПСЖ

Aргентинскиот стратег Маурисио Покетино во ПСЖ пристигна во јануари на местото на Томас Ту…