Дома Фудбал Лига на шампиони Фудбалерот на Сити вчера славеше како да победил неговиот тим, дури покажа и среден прст (ВИДЕО)

Фудбалерот на Сити вчера славеше како да победил неговиот тим, дури покажа и среден прст (ВИДЕО)

Фудбалерот на Манчестер Сити, Бенџамин Менди очигледно го мрази тимот со кој неговиот Сити води жестока борба за титулата во Премиер лигата, Ливерпул.

Менди вчера присуствуваше на „Камп Ноу“ на натпреварот во кој Барселона го победи Ливерпул со убедливи 3:0.

Левиот бек на англискиот тим еуфорично ја славеше победата на Каталонците, буквално како да победил неговиот тим, а во еден момент покажа и среден прст.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Николов дел од историската победа над Реал, ПСЖ го доби дербито со Сити🎥

Шериф Тираспол на Бобан Николов го приреди најголемото изненадување во поновата историја н…