Дома Видео Фоњини си го ладеше меѓуножјето со цевката за воздух🎥

Фоњини си го ладеше меѓуножјето со цевката за воздух🎥

Италијанскиот тенисер Фабио Фоњини го привлече вниманието со еден контроверзен потег.

На мечот против Медведев тој цевката за вдишување на кислород ја искористи да си го лади меѓуножјето.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Потпретседателот на Барса: Секоја чест за Перез, Реал може да ги донесе Халанд и Мбапе

Економскиот потпретседател на Барселона, Едуард Ромеу имаше само пофални зборови за претсе…