Дома Офсајд Фото: Најсекси навивачката на Мундијалот се соблече до гола кожа

Фото: Најсекси навивачката на Мундијалот се соблече до гола кожа

0

Прекрасната плавуша која од трибините ги следи натпреварите на руската репрезентација на Мундијалот е всушност ѕвезда од филмовите за возрасни.

Веројатно нема медиум кој не ја пренесе нејзината фотографија од трибините на мечот Русија – Саудиска Арабија, а тамошните медиуми ја прогласија за најсекси навивачка.

natali nemtchinova

A post shared by @ michael_mandzhi on

Нејзиното име е Наталија Немчинова, а во 2016 година почна кариера во порно индустрријата.


Следете го Sportski.mk и на


Љубителите на фудбалот ја фотографираа Наталија и на трибините на Европското првенство пред две години.

A post shared by @michael_mandzhi on

A post shared by @michael_mandzhi on

#alisaverner

A post shared by @ michael_mandzhi on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Регионот во неверување: Ова е како сцена од мафијашки филм – детали од престрелката која ја потресе Србија!

Денес Србија беше потресена од шокантниот настан во кој животот го загуби претседателот на…