Дома Трансфер зона Фото: Михтаријан пристигна во Лондон!

Фото: Михтаријан пристигна во Лондон!

0

Она што се очекуваше во текот на целиот ден се случи вечерва, Хенрик Михтаријан пристигна во Лондон.

Англиските медиуми вечерва успеаа да дојдат од ексклузивни фотографии од Ерменецот кој во текот на утрешниот ден ќе стави потпис со Aрсенал како дел од договорот за Санчез да се пресели на „Олд Трафорд“.

mijtarijan

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Трансфер зона

Проверете

Милан и Јувентус се „тепаат“ за ѕвездата на Реал Мадрид

Италијанските гиганти Милан и Јувентус се силно заинтересирани за играчот за врска на Реал…