Дома Останати УФЦ борецот нокаутираше постар човек во ресторан (ВИДЕО)

УФЦ борецот нокаутираше постар човек во ресторан (ВИДЕО)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Oгромен скандал направи вчера УФЦ борецот во велтер категорија Мајк Пери.

Овој 28 годишен борец е снимен во еден ресторан како нокаутира еден постар ччовек, а во инцидентот повредени се три лица, меѓу кои и девојката на УФЦ борецот.

Пери го нокаутираше постариот господин кој наводно го навредувал на расна основа. Човекот долго лежеше без свест, се до доаѓањето на брзата помош која го пренесе во болница.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Почина легендарниот спринтер кој прв истрча 100 метри за помалку од 10 секунди

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Почина Џим Хинс, чо…