Дома Фудбал Останато Урнебесно видео: Физиотерапевт помагаше на играч, а се изгледаше како нешто друго

Урнебесно видео: Физиотерапевт помагаше на играч, а се изгледаше како нешто друго

1

Често пати на фудбалските терени се случуваат ситуации кои не се онакви какви што изгледаат и сега имаме една токму таква.

Физиотерапевт му даваше помош на еден фудбалер покрај аут-линијата, но сето тоа од страна на фановите беше видено на еден друг начин. Погледнете го видеото кое сигурно добро ќе ве насмее.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

„Не се бориме за опстанок, ниту за Европа, туку за Синиша Михајловиќ“

Играчите на Болоња повторно се спремни да се борат за Синиша Михајловиќ. Болоња оваа сезон…