Дома Фудбал Останато Урнебесно видео: Физиотерапевт помагаше на играч, а се изгледаше како нешто друго

Урнебесно видео: Физиотерапевт помагаше на играч, а се изгледаше како нешто друго

Често пати на фудбалските терени се случуваат ситуации кои не се онакви какви што изгледаат и сега имаме една токму таква.

Физиотерапевт му даваше помош на еден фудбалер покрај аут-линијата, но сето тоа од страна на фановите беше видено на еден друг начин. Погледнете го видеото кое сигурно добро ќе ве насмее.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Убедлива победа на Барселона: Меси го торпедираше Еибар со четири гола (ВИДЕО)

Барселона денес запиша убедлива победа против Еибар. Благодарение на Лионел Меси Барса со …