Дома Видео Урнебесно видео: Видал пијан се превртува на својот автомобил 🎥

Урнебесно видео: Видал пијан се превртува на својот автомобил 🎥

Фудбалерот на Интер, Артуро Видал се најде во центарот на вниманието откако беше снимен како пијан се превртува на својот автомобил.

Видал како што може да се види на снимката е толку многу пијан што едвај успева да седне како што треба во автомобилот. Во италијанските медиуми се наведува дека оваа снимка била направена во август, на три дена пред првиот натпревар на Интер во Серија А.

И ова не е првпат Чилеанецот да привлекува внимание поради вакви работи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Анчелоти: Нашата цел е да играме финале во ЛШ

Тренерот на Реал Мадрид, Карло Анечелоти зборуваше на пресконференција пред утешниот меч с…