Дома Видео Тоти се уште има магија во своите нозе

Тоти се уште има магија во своите нозе

Легендарниот Франческо Тоти ја заврши кариерата пред скоро три години, но покажа дека се уште има магија во неговите нозе.

По завршувањето на кариерата, Тоти остана во клубот и работеше во бордот на директори во Рома, но минатата година реши да го напушти римскиот клуб и да сврти нова страница во неговиот живот.

Тој во моментов работи на промовирање на неговата менаџерска кариера, но сепак има време и за фудбал.

Тоти учествуваше на еден турнир во Рим, а еден од неговите фанови го сними неговиот фантастичен гол од слободен удар.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Брука на Арсенал: Договориле засилување, па не можеле да го платат!

На Арсенал не му оди на теренот, но не му оди ниту со работите надвор од него. Пред неколк…