Дома Видео Тоти се уште има магија во своите нозе

Тоти се уште има магија во своите нозе

Легендарниот Франческо Тоти ја заврши кариерата пред скоро три години, но покажа дека се уште има магија во неговите нозе.

По завршувањето на кариерата, Тоти остана во клубот и работеше во бордот на директори во Рома, но минатата година реши да го напушти римскиот клуб и да сврти нова страница во неговиот живот.

Тој во моментов работи на промовирање на неговата менаџерска кариера, но сепак има време и за фудбал.

Тоти учествуваше на еден турнир во Рим, а еден од неговите фанови го сними неговиот фантастичен гол од слободен удар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

За да изведете вакво нешто во вода треба да имате силни нозе како Ибра🎥

Златан Ибрахимовиќ овие денови ужива во годишниот одмор. После одличната полусезона во дре…