Дома Тикет на денот Тикет на денот (сабота, 11.09.2021)

Тикет на денот (сабота, 11.09.2021)

Денес имаме фантастична понуда бидејќи се враќа клупскиот фудбал. Изборот е огромен, а ова е нашиот предлог тикет за денес.

Лестер – Манчестер Сити – ГГ3+ @ 2.25 во Mozzart

Домаќините играат доста непредвидливо оваа сезона, но сепак целта им е иста како и претходните сезони, а тоа е да обезбедат пласман во ЛШ. Манчестер Сити од друга страна игра многу ефикасно, а најдобар показател за тоа ни е гол разликата. И покрај тоа што гостите се фаворити на овој дуел, ние решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ3+ со квота 2.25 во Mozzart.

Гројтер Фирт – Волфсбург – 2/2 @ 2.40 во Bet365

Гројтер Фирт успеа да се врати во германската елитна фудбалска лига во минатата сезона, но според прикажаните игри досега, најверојатно тие експресно ќе мора да се вратат во Цвајт. Имено, овој тим запиша два порази и едно реми во првите три кола и тоа со не толку сериозни противници. Волфсбург од друга страна има 100% учинок во Бундеслигата и запиша три победи во првите три кола. Овде очекуваме повторно да доминираат и предлагаме 2/2 со квота 2.40 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.40

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (четврток, 28.10.2021)

Денешната понуда не е толку богата како претходните денови, но сосема доволно голема е за …