Дома Видео Страотна повреда на кинески кошаркар (видео)

Страотна повреда на кинески кошаркар (видео)

0

На мечот од кинеската кошаркарска лига помеѓу Гуандонг и Лиаонинг беше виден застрашувачки пад на еден од домашните кошаркари.

Мингчен Конг заработи тешка повреда на стартот од третата четвртина откако по еден скок падна директно на рбетот.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Селски фудбал во Босна прикажан во една ситуација (ВИДЕО)

На натпреватот во Босна помеѓу екипит на Единство и Рудар кој заврши со 3:2 најдобро видов…