Дома Видео Скандалозен и срамен потег на играчот на Ц. Звезда: Ги соблече шорцевите пред голманот на Партизан

Скандалозен и срамен потег на играчот на Ц. Звезда: Ги соблече шорцевите пред голманот на Партизан

Фудбалерите на Црвена Ѕвезда и Партизан синоќа го одиграа финалето во Купот на Србија за сезона 2020.21. После големата драма и пенали, црвено-белите го освоија трофејот, а во пенал серијата беа подобри со резултат 4:3.

После пеналите во центарот на вниманието се најде фудбалерот на Звезда, Марко Гобељиќ.

Тој му се доближи на голманот и капитен на Партизан, Стојковиќ и ги соблече шорцевите.

Срамен и скандалозен потег на Гобељиќ и сега чекаме реакција на Црвена Звезда.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Aгуеро по трансферот во Барселона си купи ново „Ферари“ 📸

Искусниот аргентински напаѓач Серхио Агуеро стана нов член на Барселона и веднаш реши да с…