Дома Видео Сите поени во кариерата на Коби во видео 37 секунди 🎥

Сите поени во кариерата на Коби во видео 37 секунди 🎥

Пред точно една година на денешен ден спортот и кошарката останаа без големиот Коби Брајант.

Коби почина во хеликоптерска несреќа во која животот го загубија девет лица меѓу кои беше и неговата ќерка Џиана. Сега на социјалните мрежи се појави едно фантастично видео од 37 секунди во кое се сместени сите поени на Коби.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Нико Ковач се расплака на прес-конференцијата

Нико Ковач одржа прес-конференција пред гостувањето на Монако кај Стразбург. Откако доби п…