Дома Видео Револуција: Данците прават 3D анализи за Европското ракометно првенство за жени

Револуција: Данците прават 3D анализи за Европското ракометно првенство за жени

0

Нормално, ова е светлосни години далеку од нас. Ние уште се тегнеме и до последно не знаеме дали ќе вршиме пренос на првенствата и се бориме со слични „капитални проблеми“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Лудак: Том Брејди со малата ќерка скокна од карпа од огромна висина (ВИДЕО)

Познатиот играч во американски фудбал, Том Брејди на социјалните мрежи објави видео кое мн…