Дома Видео Рамос одби да потпише дрес на Реал Мадрид 🎥

Рамос одби да потпише дрес на Реал Мадрид 🎥

Легендата на Реал Мадрид, Серхио Рамос се најде на мета на критики на навивачите на Реал Мадрид каде што е вистинска легенда откако од некоја причина одби да потпише дрес од овој клуб.

Рамос потпишуваше дресови додека беше во својот автомобил и стави потпис на дресови на ПСЖ и Севиља, но не сакаше да го потпише тој на Реал Мадрид.


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Засега на јавноста не и е познато поради што е ваквиот однос на Рамос, но веројатно разделбата помеѓу двете страни не била најдобра.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Манчестер Сити ослабен гостува во Белград

Maнчестер Сити ја прекина низата на неуспеси и така со не толку добра игра го победи Лутон…