Дома Фудбал Останато ПСЖ и Мбапе го промовираа дресот за новата сезона📷

ПСЖ и Мбапе го промовираа дресот за новата сезона📷

Пари Сент Жермен денес официјално го презентираше дресот за новата сезона 2021/22, а како модел беше Килијан Мбапе.

Тоа што токму Мбапе го промовира новиот дрес медиумите го толкуваат како потег дека ПСЖ по секоја цена сака да го задржи по секоја цена.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Пандев и Ангеловски „уловени“ во луксузен ресторан во Букурешт 📷

Во романаските медиуми се појавија фотографии кои можат да предизвикаат проблеми за македо…