Дома Останати Полуголата девојка која се појави на слаломот со натпис за Коби е Кинси Волански (ВИДЕО)

Полуголата девојка која се појави на слаломот со натпис за Коби е Кинси Волански (ВИДЕО)

Полугола девојка вчера го привлече вниманието на машкиот слалом во австрискиот Шалдминг, а потоа се покажа дека таа девојка била Инстаграм Ѕвездата Кинси Волански.

Таа втрча на патеката во исто време кога Италијанецот Алекс Винтазер ја превзема лидерската позиција. Камерите тогаш забележија полугола девојка во костим за капање како трча и носи натпис посветен на Коби.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Потоа беше забележана во крупен кадар и се покажа дека станува збор за Волански која стана ѕвезда откако го прекина финалето во Лигата на шампионите помеѓу Ливерпул и Тотенхем минатата година.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Неверојатниот Дуплантис по осми пат си го сруши сопствениот рекорд

Неверојатниот Арманд Дуплантис неколку години наназад ги поместува границите во светската …