Дома Фудбал Останато Погба се појави со Ферари, Марсијал со Ренџ Роџер, вниманието го собра Бруно Фернандеш (ФОТО)

Погба се појави со Ферари, Марсијал со Ренџ Роџер, вниманието го собра Бруно Фернандеш (ФОТО)

Ѕвездите на Манчестер Јунајтед денес се појавија во Карингтон тренинг центарот, а најголемо внимание привлече Вруно Фернандеш.

Додека останатите играчи се појавија со скапоцени автомобили, Португалецот стигна со далеку помал автомобил.

Пол погба стигна со Ферари 812 вредно 250.000 фунти, Марсијал со Ренџ Ровер…Додека Фернандеш покажа скромност и покрај високите примања.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Роналдо со новата фризура разбуди носталгија кај навивачите на Манчестер Јунајтед (ФОТО)

Кристиано Роналдо вчера на социјалните мрежи ја покажа неговата нова фризура. Португалецот…