Дома Видео Пандев погоди! – Македонија има предност против Норвешка (Видео)

Пандев погоди! – Македонија има предност против Норвешка (Видео)

0

Репрезентацијата на Македонија на полувреме од пријателската средба против Норвешка заминува со предност од 1:0, а стрелец на голот беше капитенот, Горан Пандев.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Македонија У-19 ќе биде носител на жребот за квалификациите!

Фудбалската репрезентација на Македонија, играчи до 19 години се пласира во елитните квали…