Дома Фудбал Англија Островот се тресе: Најголемите ѕвезди на Арсенал во центарот на мега скандал! (ФОТО)

Островот се тресе: Најголемите ѕвезди на Арсенал во центарот на мега скандал! (ФОТО)

0
obamejang

Голем скандал ја тресе Англија!

Имено, ѕведите на Арсенал Александар Лаказет, Матео Гендузи, Сеад Колашинац, Месут Озил и Пјер Емерик Обамејанг конзумирале – Хипи Крак, позната како дрога која предизвикува неконтролирано смеење.

Тие се фотографирани во еден лондонски клуб. Фотографиите се направени уште во август, на само неколку дена пред почетокот на сезоната, наведува таблоидот „Сан“.

„Сан“ наведува дека поседува и ексклузивни снимки на кои се гледа како некои од фудбалерите на Арсенал ја губат свеста.

Иначе иако оваа дрога е позната по смеењето, воопшто не е безопасна, предозирање од истата би можело да предизвика срцев удар и смрт.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

ТРАНСФЕРИ ВО ЖИВО: Де Лихт на пат за Торино, ПСЖ и кажа НЕ на Барса

Нашата редакција секој ден навремено ве известува за сите случувања на трансфер пазарот. -…