Дома Видео Од пресметката на Гробари и Делии: Навивач со факел го гори лицето на друг навивач 🎥

Од пресметката на Гробари и Делии: Навивач со факел го гори лицето на друг навивач 🎥

Навивачите на Црвена Звезда и Партизан имаа пресметка на улиците пред вчерашното вечно дерби.

Денес на социјалните мрежи се појави снимка која го покажува целиот хаос кој се случуваше. На снимката може да се види како еден навивач со факел му го гори лицето на другиот навивач.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Голманот на Вестерло го прими најкомичниот гол сезонава 🎥

Вестерло вчера победи Мускрон со 4:3 во натпреварот во кој два гола постигна и македонскио…