Дома Видео Ново урнебесно видео од легендарниот Хоакин 🎥

Ново урнебесно видео од легендарниот Хоакин 🎥

Eден од легендарните фудбалери на шпанската Ла Лига Хоакин Санчез во последно време почна да снима клипови какви што не сме навикнати да гледаме од него.

Во времето на карантинот Хоакин сними неколку клипови со кои се обидуваше да биде интересен. Денес на апликацијата „тик-ток“ тој ја објави ново видео. Претходно беше жена, па баба, а сега се заигра со маската.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Џамбо Милиќ повторно меѓу стативите 🎥

Поранешниот голман на Вардар, Страхиња Милиќ, повторно застана меѓу стативите после две го…