Дома Видео Никола Секулов постигна гол за Јувентус со атрактивен лоб 🎥

Никола Секулов постигна гол за Јувентус со атрактивен лоб 🎥


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Никола Секулов кој место за Македонија реши во иднина да настапува за репрезентацијата на Италија постигна атрактивен гол за тимот на Јувентус до 19 години.

Во натпреварот против Сасуоло кој заврши 1:1 Секулов атрактивно го лобуваше голманот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Циркус во Италија: Судија предвреме „свирна“ крај, па се фати за глава 🎥

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Судијата Џу…