Дома Фудбал Останато Нејмар изненади со својата нова фризура

Нејмар изненади со својата нова фризура

Нејмар пред неколку дена изгуби во финалето на Копа Америка откако Аргентина ги победи „Кариоките“ со 1:0.

Сега Нејмар се одлучи да направи фризура каква што нема досега, навивачите беа изненаденио затоа што досега се навикнавме да го гледаме со кратка коса.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Куман се појави на прес, прочита соопштение и замина🎥

Неверојатна ситуација се случи во Барселона на пресконференцијата пред утрешниот дуел со К…