Дома Фудбал Германија Нервоза и лоша атмосфера во Баерн, Сане ја скрши камерата 🎥

Нервоза и лоша атмосфера во Баерн, Сане ја скрши камерата 🎥

Баерн Минхен вчера загуби во дербито од Баер Леверкузен, и направи чекор назад во битката за титулата.

Баварците беа комплетно надиграни, па јасно е дека има проблеми во тимот и дека работите не функционираат добро.


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Дека атмосферата во тимот е лоша покажа и реакцијата на Лерој Сане, кој ја скрши камерата.

Многу од ѕвездите на тимот не се задоволни со работата на Тухел, па Матијас де Лихт најави заминување на крајот на сезоната.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Германија

Проверете

Милан спреми нов богат договор за Тео Хернандес

Тео Хернандес е еден од најважните фудбалери на Милан и клубот сака уште долго да го задрж…