Дома Видео Непријатен момент: Синер со топче погоди негов соработник во меѓуножјето🎥

Непријатен момент: Синер со топче погоди негов соработник во меѓуножјето🎥

Jaник Синер со победата против Кристофер О’Конел се пласираше во четвртфиналето на Мастерсот во Мајами, а овој меч го привлече вниманието и по еден необичен момент.

Италијанецот во една ситуација ненамерно со топчето удри еден од членовите на неговиот тим и тоа во меѓуножјето.


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Медиумите подоцна објавија дека во прашање е физиотерапевтот на Синер.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Жена навивач на Борусија направи срамен потег, се бара да и се забрани влез на стадионот 🎥

Eкипата на Борусија Дортмунд вчера го победи Атлетико Мадрид со 4:2 и така се пласираше во…