Дома Фудбал Англија Нема мир на Островот: Вокер вмешан во нов скандал овој пат заедно со Рашфорд, Санчо и Стерлинг!

Нема мир на Островот: Вокер вмешан во нов скандал овој пат заедно со Рашфорд, Санчо и Стерлинг!

Бекот на Манчестер Сити Кајл Вокер се најде на столбот на срамот на Островот откако пред неколку дена беше објавено дека во време кога треба да се седи дома тој и уште еден негов пријател заедно со две проститутки се збавувале во изнајмен стан.

Но, како тоа да не му беше доволно, па денес на Островот пишуваат за нов скандал. Според информациите Вокер бил фатен на „онлајн“ стриптиз во кој учествувале уште Рашфорд, Санчо и Стерлинг“.

„Верувам дека селекторот Саудегејт нема да биде среќен од однесувањето на неговите ѕвезди“, изјавил анонимниот извор за островските медиуми.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Составен најсилниот тим на Барселона на сите времиња: Што би промениле? (ФОТО)

Да се состави најсилен тим на Барселона во историјата е навистина тешка задача со оглед на…