Дома Видео Неверојатна сцена дупка се отвори на фудбалско игралиште 🎥

Неверојатна сцена дупка се отвори на фудбалско игралиште 🎥

Неверојатна сцена беше забележана на фудбалско игралиште во Алтона, Илионс.

Имено, камерите на теренот го снимиле моментот како се појавува дупка која „проголтува“ еден рефлектор.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Подоцна се констатирало дека дупката настанала како последица на копање на рудник длабоко под земјата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Лапорта: Сега конечно сме во ситуација да делуваме на трансфер пазарот

Претседателот на Барселона, Жоан Лапорта рече дека во Ханси Флик ја гледа вистинската личн…