Дома Останати Кошарка Навивач го повика Антиќ на Твитер – Одговорот на Перо стана ХИТ на социјалните мрежи!

Навивач го повика Антиќ на Твитер – Одговорот на Перо стана ХИТ на социјалните мрежи!

0

Maкедонскиот кошаркар не настапи за Црвена Звезда во натпреварот од АБА лигата против Олимпија.

Антиќ овој натпревар го проследи од клупата за резерви, ова му даде повод на еден навивач на српскиот клуб преку Твитер да го запраша Антиќ што правел во текот на летото. Навивачот го доби одговорот кој за краток период стана апсолутен хит.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Кошарка

Проверете

Институциите ја „симпатизираат“ Црвена Звезда: На Партизан му се заканува БАНКРОТ

Долгот на белградскиот великан е голем. Изнесува нешто повеќе од седум милиони евра и ситу…