Дома Видео Навивач го изнервира Ѓоковиќ: Молчи бре пи**а ти мате*ина! 🎥

Навивач го изнервира Ѓоковиќ: Молчи бре пи**а ти мате*ина! 🎥

Новак Ѓоковиќ вчера запиша победа во четвртфиналето од мастерсот во Рим, а во овој натпревар видовме и една интересна ситуација.

Имено, еден навивач од трибините постојано зборуваше, а тоа го налути српскиот ас. По еден загубен поен од противникот Ѓоковиќ го опцу навивачот кој зборуваше со зборовите: „Молчи бре пи**а ти мате*ина“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Удри дете со рекет на трибините на Ролан Гарос и доби само парична казна 🎥

Ирина Камелија Бегу заработи само парична казна за инцидентот од второто коло на Ролан Гар…