Дома Видео Малиот прави „чуда“ со топката: 14 годишен „фристајлер“ ќе ве остави без зборови (видео)

Малиот прави „чуда“ со топката: 14 годишен „фристајлер“ ќе ве остави без зборови (видео)

0
fristajler

Момчето има 14 години, се вика Џејк Гонзалес, дополнителен опис и не е премногу потребен – ќе ве остави без зборови!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Видео: Ваков ‘судир’ меѓу фудбалер и судија веројатно никогаш не сте виделе

Натпреварот од 15. коло во турската Суперлига помеѓу Бурсаспор и Анталијаспор го одбележа …