Дома Видео Малиот прави „чуда“ со топката: 14 годишен „фристајлер“ ќе ве остави без зборови (видео)

Малиот прави „чуда“ со топката: 14 годишен „фристајлер“ ќе ве остави без зборови (видео)

0
fristajler

Момчето има 14 години, се вика Џејк Гонзалес, дополнителен опис и не е премногу потребен – ќе ве остави без зборови!

This Kid Has Tekkers 🔥💯

This kid is going places… 🔥💯📹 IG: iamjakegonzalez

Gepostet von SPORTbible am Sonntag, 5. August 2018

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Мајстории на кои би позавиделе и мажите: ТОП 20 голови во женскиот фудбал (видео)

Мајстории на кои би можеле и мажите да позавидат. Англиската фудбалерка, Лорен Хемп неодам…