Дома Видео Кога си „во средина“ со Меси, Нејмар, Мбапе и Рамос – Хакими не знаеше каде да се сврти! 🎥

Кога си „во средина“ со Меси, Нејмар, Мбапе и Рамос – Хакими не знаеше каде да се сврти! 🎥


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Не е лесно да бидеш „во средина“ на тренинзите во ПСЖ ако се знае какви ѕвезди и фудбалски мајстори играат во овој клуб.

Ашраф Хакими сигурно е еден од најдобрите на својата позиција, но кога се најде „во средина“ меѓу Меси, Мбапе, Нејмар и Рамос не знаеше каде попрво да ја бара топката…

На крајот во немоќ Мароканецот падна на тревата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Mбапе додека беше на вечера со соиграчите на телефон го гледаше Реал Мадрид 🎥

Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓ Една од најголемите фудбалски ѕвезди во овој…