Дома Фудбал Италија Кеита Балде стигна во Интер, но сите погледи се насочени кон неговата презгодна девојка (ФОТО)

Кеита Балде стигна во Интер, но сите погледи се насочени кон неговата презгодна девојка (ФОТО)

Сенегалскиот напаѓач Кеита Балде пристигна во Интер од Монако како големо засилување, но во центар на внимание се наоѓа неговата девојка, која е вистинска секс-бомба.

Италијанските медиуми наместо да го презентираат Балде, решија да ја покажат неговата девојка Симона Гуатјери.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Симона е супер модел и по нејзините фотографии на Инстаграм може да се заклучи дека Балде е вистински среќник и има преубава девојка.

Serate romane?? #summer

A post shared by Simona Guatieri (@simonaguatieri) on

❤️ #summer2018#mykonos

A post shared by Simona Guatieri (@simonaguatieri) on

Buon compleanno amica ❤️ ?? #tivogliobene? @deborasalvalaggio

A post shared by Simona Guatieri (@simonaguatieri) on

Last night ??#dinnerfor2 grazie al mio fotografo personale @keitabalde14 ❤️

A post shared by Simona Guatieri (@simonaguatieri) on

Last night ?? #defiesta

A post shared by Simona Guatieri (@simonaguatieri) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Нов обложувачки скандал: Пакета обвинет дека намерно добивал картони

Фудбалската асоцијација на Англија го обвини играчот од средниот ред на Вест Хем, Лукас Па…