Дома Фудбал Италија Камерите го „фатија на дело“: Погледот на Мекени кон Дилета е хит на социјалните мрежи

Камерите го „фатија на дело“: Погледот на Мекени кон Дилета е хит на социјалните мрежи

Дилета Леота привлекува внимание каде и да се појави.

Италијанската водителка вчера го следеше дуелот помеѓу Верона и Јувентус и како и секогаш ги привлече погледите на фудбалерите.
Во еден момент таа поминуваше пред клупата на „Старата дама“ каде што се наоѓаше Американецот, Винстон Мекени.

Фудбалерот на Јувентус не можеше да одолее и да не упати поглед кон атрибутите на атрактивната водителка. Сето тоа не е ништо чудно, но овој пат неговиот поглед беше забележан од камерите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Тихомир Костадинов асистент во важната победа на Ружомберок 🎥

Репрезентативецот на Македонија Тихомир Костадионов денес беше асистент во победата на Руж…