Дома Фудбал Лига на шампиони Каде ќе застане највисокото дете кога игра Наполи? Нормално – до Инсиње! (ВИДЕО)

Каде ќе застане највисокото дете кога игра Наполи? Нормално – до Инсиње! (ВИДЕО)

Лоренцо Инсиње се соочи со веќе за него вообичаен проблем.

Повеќе пати се случува до Инсиње кој е прилично низок да застане највисокото дете кое излегува со фудбалерите.

На социјалните мрежи веќе се појавија коментари дека некој намерно се мајтапи со Инсиње кој е висок 1.63.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

„Вембли“ блесна во боите на Италија (ФОТО)

Вчера требаше да се одигра пријателски натпревар помеѓу Англија и Италија, но поради панде…