Дома Видео Икарди погоди, Бонучи на „тапет“ – Дали Лео можеше да изреагира подобро? (Видео)

Икарди погоди, Бонучи на „тапет“ – Дали Лео можеше да изреагира подобро? (Видео)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Eкипата на Интер води во големото градско дерби на полувремето, а после овој натпревар веројатно повторно на удар ќе биде Леонардо Бонучи. Прашањето кое веројатно ќе се поставува по овој натпревар е дали Бонучи можеше подобро да изреагира при овој гол на Аргентинецот…

 

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

На Луд начин ја освоија титулата по 66 години, па го скршија пехарот на прославата 🎥

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓  Вчера заврши сезон…