Дома Видео Змија прекина фудбалски натпревар – вработен со метла ја бркаше! 🎥

Змија прекина фудбалски натпревар – вработен со метла ја бркаше! 🎥


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Неверојатна сцена беше забележана на натпреварот од Првата српска фудбалска лига помеѓу Раднички Рудовац и Омладинец Велико Поле.

Огромна змија се појавила на теренот, а страничниот судија истрча за да го извести судијата за непоканетиот гостин.

По неколку минути вработен на стадионот успеа да ја избрка змијата и натпреварот продолжи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Српски навивачи направија шоу во Мајами во поради Јокиќ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ко…