Дома Фудбал Останато Заборавете на Игуаин: Видете каков стомак пуштил Нејмар (видео)

Заборавете на Игуаин: Видете каков стомак пуштил Нејмар (видео)

Нејмар веќе некое време не е на фудбалскиот терен затоа што Франција реши да ја заврши сезоната, па Нејмар остана во Бразил.

Најскапиот фудбалер на светот очигледно воопшто не тренира додека е во самоизолација и не води сметка за своето тело.

Нејмар беше снимен како вози велосипед, па денес сите зборуваат за неговиот стомак.

Почетокот на припремите за наредната сезона се закажани за 22 јуни, па на Нејмар сигурно ќе му треба долго време за да влезе во форма.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Жунињо: Нејмар е алчен за пари како и секој Бразилец

Бразилската легенда, Жунињо Пернамбукано удри по Нејмар кој според него го интересираат са…