Дома Видео Ечи „ќе пијам, ќе лумпувам“ во хотелот во Букурешт! 🎥

Ечи „ќе пијам, ќе лумпувам“ во хотелот во Букурешт! 🎥

Македонската фудбалска репрезентација е во Букурешт каде што го чека дебито на Европското првенство против Австрија кое ќе го имаме во недела.

Aтмосферата во репрезентацијата е одлична, a тоа го докажува и последното видео во кое ди-џеј е Елмас.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Евра го исмејуваше Кристиано за проблемот со овците во Манчестер 🎥

Во англиските медиуми вчера се појави вест дека Кристиано Роналдо морал да се пресели од д…